סל קניות

אודותנו

העולם משתנה, האופנה משתנה, והחברה הדקורטיבית והאמנותית "Makey", המגלמת את המושגים המסורתיים של איכות וסגנון, ממשיכה לשמח את לקוחותיה ולהציע מוצרי עור אלגנטיים, עבודת יד. אנחנו עובדים בשוק במשך יותר מ -20 שנה, ואנחנו בצדק נחשבים כאחד היצרנים המובילים של עור באיכות גבוהה סדקית, אביזרים עסקיים ופריטי פנים.
אנו מעריכים את אדונים שלנו והם גאים בהם, כי זה בזכות המאמצים שלהם כי המותג שלנו הפך לזיהוי, ואת המוצרים הם ביקוש גדול לא רק בלארוס, אלא גם בחו"ל. זה, עם זאת, הוא טבעי, כי בחברה שלנו יש מחוננים אדונים עם השכלה גבוהה אמנות. בנוסף, אנו משתפים פעולה עם אמנים ומעצבים מוכשרים, מומחים בתחומם.
אנו שואפים להבטיח שדברים בעבודת יד, הנושאים את חותמת אישיותו של המאסטר, אינם נעלמים מחיי היומיום, אלא ממשיכים לרצות אותנו ואת יקירינו בכל יום. מסוגנן, מקורי, עשה ביד על הטכנולוגיה המסורתית, המוצרים שלנו עשוי עור אמיתי יש קסם ייחודי עם מגע דק של אצילות.
אנו מציעים ללקוחותינו לא רק פתרונות מוכנים, בכוחנו להגשים את החלומות האינטימיים ביותר. המאסטרים שלנו יתממשו כמעט כל רעיון ויספקו לו טופס מוגמר: מוצר ייחודי המיועד לסדר ידגיש בצורה מושלמת את האינדיבידואליות ואת הטעם ללא דופי.